Újszász – Csépa 1-1 (1-0)
Újszász, 150 néző. Vezette: Györgyfi György

Újszász: Kovács, - Farkas, dr. Katona, Lengyel, Czifra, - Sipos, Szurmai, Mérész (Szabó), Varga K. (Győrfi), - Balogh, Konka.

Góllövő: Konka (20. perc)

Győzelem reményével léptünk pályára a téli szünetben megerősödött Csépa ellen. Idén még nem nyertünk, ezért itt volt a lehetőség, hogy begyűjtsük a három pontot, és visszavágjunk az ősszel elszenvedett 2-0-ás vereségért. Sikerült is megszerezni a vezetést egy mintaszerű támadás után. Mérész nagyszerű labdájával Balogh lépett ki, majd keresztbe passzolt az érkező Konka elé, akinek nem volt nehéz dolga, az üres kapuba kellett helyeznie a labdát. A gól előtt hasonló szituációnál szintén Konka került helyzetbe. Kapu fölé pörgetett labdája után ütközött a kifutó kapussal, de a játékvezető nem látott szabálytalanságot. (Kaptunk már ilyenért büntetőt). Megemlíthető még egy-egy veszélyes lövés mind a két oldalról, de Szurmai lövése a kapufa mellett gurult el, míg Oberna oldalhálóba rúgta a Kovácsról kipattanó labdát. A második félidőben nagyobb sebességfokozatba kapcsoltak a mezőnyben jól passzoló vendégek. Veszélyes támadásokat vezettek a széleken, de ha pontosabbak vagyunk, egy-egy kontránál mi dönthettük volna el a mérkőzést. Ehelyett a 86. percben jött a szinte már szokásosnak mondható rövidzárlat. Bosánszki M. alapvonalról bepasszolt labdáját Oberna egészen közelről vágta a kapunkba. Ismét nem sikerült megtartani egygólos előnyünket, amiért saját magunkat okolhatjuk. Sajnos, nem úgy sikerült a tavaszi rajt, ahogy szerettük volna, három mérkőzésből mindössze két pontot szereztünk. Bízunk benne, hogy mihamarabb rendezni tudjuk sorainkat, és újra győzelemnek örülhetünk majd.

04. 02. 15:30 Kisújszállás – Újszász
04. 09. Szabadnap (Abádszalók visszalépése miatt)
04. 16. 16:00 Kunszentmárton – Újszász
04. 23. 16:00 Újszász - Nagyiván

IFI: Újszász – Csépa 5-1 Góllövők: Kurucz Csaba (2), Juhász Márk (2), Szarvák Krisztián.

Úgy néz ki, belelendült ifi csapatunk. A múlt heti kiütéses győzelem után most öt gólt rúgva nyertek. Mérlegük három mérkőzés után: 7 pont és 11-1-es gólkülönbség. Jelenleg ötödikek a tabellán.