Jász-Nagykun-Szolnok megyei Lábtoll-labda Diákolimpia V-VI. korcsoport
Újszász, 2008. március 11.
(11 iskola, 76 tanuló)
|
V. korcsoport |
|
|
Fiú hármas (3) |
|
1. |
Becskereki Sándor, Gajdos Tibor, Köböl Áron, Tóth Roland |
Újszászi Gimnázium és SZKI |
2. |
Alapi Ádám, Czibak György, Csák Dávid, Sebők Richárd |
Baross Gábor Szakközépiskola Szolnok |
3. |
Fehér Ferenc, Kaizer Ákos, Kovács Balázs |
Újszászi Gimnázium és SZKI |
|
Fiú egyéni (12) |
|
1. |
Becskereki Sándor |
Újszászi Gimnázium és SZKI |
2. |
Köböl Áron |
Újszászi Gimnázium és SZKI |
3. |
Bertalan Ádám |
Klapka György SZKI Jászberény |
3. |
Csák Dávid |
Baross Gábor SZKI Szolnok |
5. |
Alapi Ádám |
Baross Gábor SZKI Szolnok |
6. |
Gajdos Tibor |
Újszászi Gimnázium és SZKI |
7. |
Sebők Richárd |
Baross Gábor SZKI Szolnok |
8. |
Tóth Roland |
Újszászi Gimnázium és SZKI |
|
Lány hármas (3) |
|
1. |
Eperjessy Zsófia, Horváth Martina, Menyhárt Zsófia, Szőke Viktória |
Újszászi Gimnázium és SZKI |
2. |
Csák Letícia, Ézsiás Kitti, Villányi Bettina |
Szent István Szakközépiskola Budapest |
3. |
Baricsa Adrienn, Kajtár Szandra, Trabajkó Gyöngyi |
Tiszaparti Gimnázium Szolnok |
|
Lány egyéni (10) |
|
1. |
Eperjessy Zsófia |
Újszászi Gimnázium és SZKI |
2. |
Horváth Martina |
Újszászi Gimnázium és SZKI |
3. |
Joó Anett |
Széchenyi Gimnázium Szolnok |
3. |
Gazdag Viktória |
Vásárhelyi SZKI Szolnok |
5. |
Kovács Adrienn |
Újszászi Gimnázium és SZKI |
6. |
Szőke Viktória |
Újszászi Gimnázium és SZKI |
7. |
Menyhárt Zsófia |
Újszászi Gimnázium és SZKI |
8. |
Trabajkó Gyöngyi |
Tiszaparti Gimnázium Szolnok |
|
|
|
|
VI. korcsoport |
|
|
Fiú hármas (11) |
|
1. |
Herczeg Gábor, Kovács Zoltán, Szűcs Gergely |
Újszászi Gimnázium és SZKI |
2. |
Nózsi Péter, Papp Norbert, Váczi Dávid |
ÉPFA SZKI Szolnok |
3. |
Boros Péter, Podmaniczky Nándor, Terjéki Béla |
Verseghy Gimnázium Szolnok |
4. |
Berkó Zoltán, Hegyesi Dávid, Kass Sándor, Somogyi Dávid |
ÉPFA SZKI Szolnok |
5. |
Bujtor Márton, Kovács Szabolcs, Vásár Krisztián |
Újszászi Gimnázium és SZKI |
6. |
Czibak György, Kollár Csaba, Paróczai Zoltán |
Gépipari SZKI Szolnok |
7. |
Miucsics Gergő, Schurig Thomas, Varga Péter |
Újszászi Gimnázium és SZKI |
8. |
Czifra Gábor, Fehér Nándor, Varga Ferenc |
Vásárhelyi SZKI Szolnok |
9. |
Lévai Nándor, Szász Gergely, Szép Tamás |
ÉPFA SZKI Szolnok |
10. |
Erdei Alex, Majoros József, Nagy András |
Újszászi Gimnázium és SZKI |
11. |
Balogh Norbert, Rédei Mihály, Vakhal-Martin Mátyás |
Újszászi Gimnázium és SZKI |
|
Fiú egyéni (16) |
|
1. |
Nózsi Péter |
ÉPFA SZKI Szolnok |
2. |
Boros Péter |
Verseghy Gimnázium Szolnok |
3. |
Szűcs Gergely |
Újszászi Gimnázium és SZKI |
3. |
Herczeg Gábor |
Újszászi Gimnázium és SZKI |
5. |
Kovács Szabolcs |
Újszászi Gimnázium és SZKI |
6. |
Vásár Krisztián |
Újszászi Gimnázium és SZKI |
7. |
Takács Zoltán |
Kereskedelmi SZKI Szolnok |
8. |
Kovács Zoltán |
Újszászi Gimnázium és SZKI |
|
Lány hármas (5) |
|
1. |
Joó Anett, Lázár Gréta, Tiger Szandra, Varga Rita |
Széchenyi Gimnázium Szolnok |
2. |
Balogh Dalma, Farkas Petra, Bertalan Brigitta, Kenyeres Ágnes, Makai Gréta, Nagy Tünde |
Verseghy Gimnázium Szolnok |
3. |
Barta Barbara, Bíró Beáta, Kovács Adrienn |
Újszászi Gimnázium és SZKI |
4. |
Csajbók Judit, Pór Eszter, Pusztai Nóra |
Tiszaparti Gimnázium Szolnok |
5. |
Laki Erika, Mózes Adrienn, Tüdős Zsuzsanna |
Tiszaparti Gimnázium Szolnok |
|
Lány egyéni (6) |
|
1. |
Varga Rita |
Széchenyi Gimnázium Szolnok |
2. |
Makai Gréta |
Verseghy Gimnázium Szolnok |
3. |
Bíró Beáta |
Újszászi Gimnázium és SZKI |
3. |
Barta Barbara |
Újszászi Gimnázium és SZKI |
5. |
Tüdős Zsuzsanna |
Tiszaparti Gimnázium Szolnok |
6. |
Mózes Adrienn |
Tiszaparti Gimnázium Szolnok |