2017. április 24-én, 25-én és 26-án délután 14 órától 17 óráig zajlottak a Vörösmarty Lábtoll-labda Diákolimpia® küzdelmei, amelyben 69 tanuló mutatta meg tudását. A verseny legfiatalabb résztvevője az első osztályos, 2009-ben született Ézsiás Lotti volt, aki családi hagyományokat folytatva nagyon ügyesen rúgta a labdát. Csapatban első, egyéniben második helyezést ért el.
Fotó: Fehér János
Az iskola bajnokok:
3-4. osztályosok
Fiú csapat: Csobai Levente, Makula Lajos, Sándor Kristóf (4.a.)
Fiú egyéni: Makula Lajos (4.a)
Leány csapat: Bubori Hajnalka, Ézsiás Lotti, Hajdú Fanni, Oláh Lola (3.a,1.a, 4.a, 4.b)
Leány egyéni (Oláh Lola (4.b)
5-6. osztályosok
Fiú csapat: Balogh Dávid, Eszes Bence, Kökény Martin (6.c)
Fiú egyéni: Kökény Martin (6.c)
Leány csapat: Kolmanics Bianka, Nagy Barbara, Suki Bianka (5.a)
Leány egyéni: Suki Bianka (5.a)
7-8. osztályosok
Fiú csapat: Dániel Márk, Farkas Levente, Molnár Dániel ((8.a)
Fiú egyéni: Molnár Dániel (8.a)
Leány csapat: Diós Letícia, Ézsiás Zsófia, Szaszkó Dorka (8.a)
Leány egyéni: Szaszkó Dorka (8.a)
A legjobbak az április 28-i megyei döntőben folytathatják.
3-4. osztály | ||
Fiú csapat (6) | ||
1. | Csobai Levente, Makula Lajos, Sándor Kristóf | 4.a |
2. | Konka Dániel, Kulcsár Zalán, Oláh Lola | 4.b |
3. | Kanalas Krisztofer, Patkós Noel, Rácz Attila | 4.b |
4. | Bubori Hajnalka, Galambos Levente, Ürmös László | 3.a |
5. | Csobai Attila, Lakatos Levente, Oláh Levente | 3.b |
6.. | Gyalogh Bálint, Skultéti Zsombor, Vidák Norbert | 3.a |
Fiú egyéni (10) | ||
1. | Makula Lajos | 4.a |
2. | Kulcsár Zalán | 4.b |
3. | Csobai Levente | 4.a |
4. | Patkós Noel | 4.b |
5. | Gyalogh Bálint | 3.a |
6. | Sándor Kristóf | 4.a |
7. | Skultéti Zsombor | 3.b |
8. | Galambos Levente | 3.a |
9. | Csobai Attila | 3.b |
10. | Oláh Levente | 3.b |
Leány csapat (2) | ||
1. | Bubori Hajnalka, Ézsiás Lotti, Hajdú Fanni, Oláh Lola | 3.a,1.a, 4.a, 4.b |
2. | Breszkó Klaudia, Kanálos Letícia, Lázár Zsuzsanna | 4.a |
Leány egyéni (7) | ||
1. | Oláh Lola | 4.b |
2. | Ézsiás Lotti | 1.a |
3. | Bubori Hajnalka | 3.a |
4. | Breszkó Klaudia | 4.a |
5. | Kanálos Letícia | 4.a |
6. | Hajdú Fanni | 4.a |
7. | Lázár Zsuzsanna | 4.a |
5-6. osztály | ||
Fiú csapat (6) | ||
1. | Balogh Dávid, Eszes Bence, Kökény Martin | 6.c |
2. | Fodor László, Kaló László, Rab Alexander | 6.b |
3. | Gudics Bálint, Köböl Richárd, Sebők Roland | 6.c |
4. | Kaló Gábor, Skultéti István, Vidák József, | 6.b |
5. | Oláh Péter, Remecz Gábor, Zsigmond Tamás | 6.a |
6. | Kanálos József, Oláh Krisztián, Zakar Tibor | 5.b |
Fiú egyéni (18) | ||
1. | Kökény Martin | 6.c |
2. | Rab Alexander | 6.b |
3. | Sebők Roland | 6.c |
4. | Fodor László | 6.c |
5. | Balogh Dávid | 6.c |
6. | Oláh Krisztián | 5.b |
7. | Kaló László | 6.c |
8. | Köböl Richárd | 6.c |
9. | Oláh Péter | 6.a |
10. | Gudics Bálint | 6.c |
11. | Vidák József | 6.c |
12. | Skultéti István | 6.c |
13. | Kaló Gábor | 6.c |
14. | Zsigmond Tamás | 6.a |
15. | Eszes Bence | 6.c |
16. | Remecz Gábor | 6.a |
17.. | Zakar Tibor | 5.b |
18. | Kanalas József | 5.b |
Leány csapat (2) | ||
1. | Kolmanics Bianka, Nagy Barbara, Suki Bianka | 5.a |
2. | Balaska Leila, Havacs Vivien, Raffael Letícia | 5.b |
Leány egyéni (7) | ||
1. | Suki Bianka | 5.a |
2. | Kolmanics Bianka | 5.a |
3. | Balaska Leila | 5.b |
4. | Breszkó Viktória | 5.a |
5. | Raffael Letícia | 5.b |
6. | Havacs Vivien | 5.b |
7. | Nagy Barbara | 5.a |
7-8. osztály | ||
Fiú csapat (3) | ||
1. | Dániel Márk, Farkas Levente, Molnár Dániel | 8.a |
2. | Kenyeres Krisztián, Lakatos Márk, Regényi Dániel | 7.b |
3. | Kanalas Márió, Suki József, Tóth Szabolcs | 8.b, 8.a, 7.c |
Fiú egyéni (9) | ||
1. | Molnár Dániel | 8.a |
2. | Suki József | 8.a |
3. | Kenyeres Krisztián | 7.b |
4. | Kanalas Márió | 8.b |
5. | Dániel Márk | 8.a |
6. | Farkas Levente | 8.a |
7. | Lakatos Márk | 7.b |
8. | Tóth Szabolcs | 7.c |
9. | Regényi Dániel | 7.b |
Leány csapat (4) | ||
1. | Diós Letícia, Ézsiás Zsófia, Szaszkó Dorka | 8.a |
2. | Kenyeres Bernadett, Sándor Bernadett, Tóth Kitti | 8.b |
3. | Bakó Lili, Konka Tímea, Rab Viktória | 7.a |
4. | Balogh Vanessza, Oláh Viktória, Vidák Adrienn | 7.a |
Leány egyéni (12) | ||
1. | Szaszkó Dorka | 8.a |
2. | Ézsiás Zsófia | 8.a |
3. | Diós Letícia | 8.a |
4. | Bakó Lili | 7.a |
5. | Tóth Kitti | 8.b |
6. | Konka Tímea | 7.a |
7. | Kenyeres Bernadett | 8.b |
8. | Sándor Bernadett | 8.b |
9. | Rab Viktória | 7.a |
10. | Balogh Vanessza | 7.a |
11. | Oláh Viktória | 7.a |
12. | Vidák Adrienn | 7.a |